İkinci el SUV’larda Ağustos ayı fırsatı

Doğan Trend Otomotiv girişimi olan Suvmarket, yaz döneminde araç almak isteyenlerin avantajlı adresi olmayı sürdürüyor. SUV uzmanı ikinci el alım-satım platformu Suvmarket, ağustos ayında özel kampanyalarını devam ettiriyor. 

 

 

Suvmarket, Türkiye’de kullanıcıların en çok tercih ettiği otomobil segmenti olan SUV modellerini Doğan Grubu güvencesi ve uygun ödeme koşullarıyla tek bir platformda buluşturmayı sürdürüyor. Suvmarket, müşterilerine ağustos ayında da sevindiren fırsatlar sunmaya devam ediyor.

 

Güvenle seçim yapılabilen, tamamen yenilenmiş, garantili her marka SUV’un satışa sunulduğu Suvmarket, Türkiye’nin ilk ve tek ikinci el SUV satış platformu olarak da dikkat çekerken, müşterilerine cazip fiyatlı araçları online satın alma imkânı da sunuyor. Suvmarket’ten alınacak tüm araçlar için cazip fiyatların yanında ağustos ayında da isteyen müşteriler 200.000 TL’ye 12 ay vade ve %0,99 faizli kredi seçeneğine ulaşabilirken, dileyenler 100.000 TL, 12 ay sıfır faiz ile kredi imkânına sahip oluyor.

GARANTİLİ SUV MODELLERİ

 

Suvmarket, platform avantajlı fırsatlarının yanı sıra; değişim/iade garantisi, test sürüşü, TSE onaylı ekspertiz raporu ve değerinde takas gibi hizmetleriyle güven verirken aynı zamanda rakiplerinden de farklılaşıyor. Suvmarket, özenle seçtiği araçları alıp, itinalı bir süreç ile tüm bakımlarını, hijyenik temizliğini ve teknik kontrollerini yaparak, sertifikalı bir şekilde müşterilerine sunuyor. Özenle seçilmiş, itinayla hazırlanmış kullanılmış SUV’lar, SUV Uzmanı Suvmarket’te yer alıyor.