Halit Ergenç, Toyota hybride davet ediyor

Toyota, 26 yıl önce tanıttığı tam hibrit teknolojisiyle birlikte otomotiv sektörüne öncülük etmeye devam ediyor. Geniş ürün yelpazesiyle tüm binek araç modellerinde tam hibrit seçeneği sunan Toyota, Halit Ergenç’in baş rolünde yer aldığı reklam filmiyle herkesi “Toyota Hybrid Moduna Geçmeye” davet ediyor.

“Toyota Hybrid Moduna Geçin” temalı reklam kampanyasıyla Toyota’nın benzinli ve elektrik motoru şarj ihtiyacı olmadan bir araya getirerek yakıt verimliliğini, çevreci sürüşü, sessizliği ve performansı en yüksek oranda sunan hibrit teknolojisinin altı çiziliyor.

 

Çekimleri İstanbul’da 3 günde tamamlanan reklam filmi çekiminde, Toyota’nın lider tam hibrit teknolojisinin avantajları Halit Ergenç’in eşsiz oyunculuğuyla ortaya konuyor.

Eksiksiz tam hibrit ürün gamı

 

Toyota, 26 yıldır birçok farklı modelde ve segmentte hibrit teknolojisini kullanıyor.

Toyota, Türkiye’de Yaris Hybrid, Yaris Cross Hybrid, Corolla Hybrid, Corolla Hatchback Hybrid, Toyota C-HR Hybrid, Corolla Cross Hybrid ve RAV4 Hybrid modelleri olmak üzere geniş bir tam hibrit ürün gamı seçeneğine sahip. Bu sayede her kullanıcı profili ve bütçe için en ideal hibrit modeline ulaşılması sağlanıyor.