Advertisement

Temiz bir araç ile konforlu sürüş

Keyifli bir sürüş ve otomobilinizin değerini korumak için araç içi temizlik büyük önem taşıyor.

 

Günlük hayatın telaşı içerisinde aracınızın iç temizliğine gereken önemi vermek mümkün olmayabiliyor. Ancak, araç içini temiz tutmak ferah bir iç mekana sahip olmanın yanında, günlük modunuzu yükseltip, konforlu bir sürüş olanağına da imkan sağlıyor. Aynı zamanda, araç içerisindeki kir ve lekelerin temizlenmesi, aracınızın değerini korumak için de önemlidir.

İnovatif ve profesyonel araç bakımı ve temizlik ürünleriyle dikkat çeken Expert by Fakir, etkili bir araç içi temizlikte en büyük yardımcınız oluyor.

 

 

Dip Köşe Araç İçi Temizlik İyi Gelir

 

Temiz bir evde nasıl keyifli ve huzurlu bir şekilde oturuyorsanız, aracınız için de aynısı geçerli. Etkili bir araç içi temizliği hem size hem de aracınıza iyi gelir. Expert by Fakir Araç İçi Temizleyici kumaş, deri döşemeler, halılar ve plastik aksamlardaki inatçı kir ve lekeleri derinlemesine temizliyor. Güçlü ve etkili içeriğe sahip ürün otomobil içerisinde kullanımın yanı sıra ev, ofis kullanımları için de uygun. Ayrıca Expert By Fakir Araç İçi Temizleyici, araç içerisinde oluşabilecek kötü kokuları da önlüyor.

 

Torpido Bakımı Aracınızın Değerini Korur

 

Araç torpidolarının temizliği hem görüntü hem de hijyen için önemli. Ayrıca düzenli bir torpido temizliği ve bakımı aracınızın değerinin düşmesini de engeller. Yüksek performanslı ve özel formüllü Expert by Fakir Torpido Temizleyici, aracın torpidosunu güneşten koruyor, çatlamasını engelliyor. Torpidonuza yeni ve parlak görünüm kazandıran ürün, anti statik formülü sayesinde uygulanan yüzeyde tozlanmayı da geciktiriyor.

 

Saruhan Kimya ve Temizlik Ürünleri A.Ş. markası olan Expert by Fakir ürünleri, tamamen yerli üretimdir.