DS modellerinde şubat kampanyası

Seyahat sanatının temsilcisi DS Automobiles, şubat ayına özel, ayrıcalıklı finansman modelleri ve takas desteği avantajları sunuyor. Benzersiz uzmanlığın yüksek teknolojiyle buluşmasından doğan rakipsiz ve karizmatik tasarımlı premium hatchback DS 4 ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonu, takas desteği ya da sadece tüzel müşterilere özel 180 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi fırsatıyla, seyahat sanatını yaşamak isteyenleri DS STORE’lara bekliyor. 

 

Fütüristik zarafet, kusursuz çizgi ve teknolojik mükemmeliyetin tanımı olan DS Automobiles, DS ayrıcalığına sahip olmak isteyenlere şubat ayına özel cazip satın alma teklifleri sunuyor. DS Automobiles’in şubat ayı teklifleri kapsamında; benzersiz uzmanlığın yüksek teknolojiyle buluşmasından doğan, eşsiz ve karizmatik tasarımıyla farkını belli eden, sınırlı sayıda üretime sahip özel koleksiyon DS 4 ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonunun benzinli ve dizel seçeneklerinde takas desteği ya da sadece tüzel müşterilere özel 180 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi fırsatıyla, sınıfında yepyeni bir tasarım anlayışına sahip bir otomobile sahip olmak isteyenleri bekliyor.

 

Özel tasarımı ile ilk bakışta otomobil severleri kendisine hayran bırakan kusursuz bir silüete sahip premium SUV modelleri olan DS 7’nin dizel versiyonları takas desteği veya sadece tüzel müşterilere özel 300 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi avantajıyla ve şarj edilebilir hibrit DS 7 E-TENSE versiyonları da takas desteği veya sadece tüzel müşterilere özel 200 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi avantajıyla yeni sahiplerini bekliyor. Seçkin tasarıma yenilikçi teknolojiler eşliğinde sahip olmak isteyenlere hitap eden şarj edilebilir hibrit zarif sedan modeli DS 9 E-TENSE’de de takas desteği veya sadece tüzel müşterilere özel 300 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi fırsatı sağlanıyor.