Advertisement

Araç kiralamaya yoğun talep

Yaklaşan uzun bayram tatili öncesinde seyahat planları yapılıyor. Uzun tatil dönemlerinde araç kiralamaya olan talep de arttığı için, rezervasyonların tatil döneminden önce yapılması gerekiyor. 

 

Garenta’dan bayram tatili döneminde araç kiralamak isteyenler, web sitesi ve Garenta mobil uygulaması üzerinden kolayca işlemlerini yapıp; tercih ettikleri Garenta ofisinden araçlarını teslim alabiliyor. 

Yaklaşan Kurban Bayramı ve yaz aylarında araç kiralama ihtiyacı artarken; genç ve geniş araç filosu ile Garenta, her ihtiyacı karşılayacak çözümler sunuyor. Garenta kullanıcıları, www.garenta.com.tr ve Garenta mobil uygulaması üzerinden erken rezervasyon yaparak; tatil döneminde araçsız kalmadan seyahatlerine çıkabiliyor.

 

Rezervasyon yapmadan seyahat planlamayın 

 

Yaklaşan Kurban Bayramı ve yaz tatili araç kiralama talebinin en çok arttığı zamanlar arasında yer alıyor. Ramazan Bayramı döneminde, bir önceki yılın aynı dönemine göre sözleşme adedinin yüzde 38 arttığına dikkat çeken Garenta, dokuz günlük Kurban Bayramı tatilinde bu oranın daha da fazla artacağını belirtiyor. Okulların da tatil dönemine girmesiyle birlikte talebin daha da artması beklenirken, araç kiralamak isteyenlere bir an önce rezervasyon yapmaları öneriliyor. 

Dijital kanallardan rezervasyon imkânı

 

Web sitesi ve mobil uygulamasına yaptığı yatırımlarla araç kiralama deneyimini kolaylaştıran Garenta, www.garenta.com.tr ve Garenta mobil uygulaması üzerinden kolayca rezervasyon imkânı sunuyor. Kullanıcılar, Garenta’nın Türkiye genelindeki 92 ofisinden diledikleri araca www.garenta.com.tr ve Garenta mobil uygulaması üzerinden hızlıca rezervasyon yapabiliyor.  

Garenta, 4 gün ve üzeri kiralamalarda yüzde 44 indirim sunuyor

 

Garenta ayrıca, 4 gün ve üzeri kiralamalarda yüzde 44 indirim fırsatı sunduğu kampanyasını, haziran sonuna kadar uzattı. Kampanya kapsamında Garenta’dan 4 günden 22 güne kadar kiralama yapanlar, ofiste öde fiyatları üzerinden yüzde 44 indirim fırsatından yararlanıyor. Kampanya hakkında detaylı bilgiye www.garenta.com.tr ve Garenta mobil uygulamasındaki kampanyalar bölümünden ulaşılabiliyor.