Anadolu Isuzu, araçlarını tanıtıyor

Türkiye'nin ticari aracı markası Anadolu Isuzu 26-28 Mayıs 2022 İstanbul'da olan Busworld Türkiye 2022, sergina katılacak. Anadolu Isuzu bu yılki fuarda geleceğin çevreci toplu taşıma araçlarında tam elektrikli NovoVolt ve CNG alternatif kullanım alanları Kendo / Interliner otobüs modellerinin yanı sıra Citiport ve Grand Toro modellerini sergileyecek. 

 

Türkiye'nin ticari ticari markası Anadolu Isuzu 26-28 Mayıs 2022 İstanbul'da olan Busworld Türkiye 2022 projesine katılıyor. Gebze Şekerpınar'daki modern gözdelerinde midibüs ve otobüsleri 45 seçeneklere sahip Anadolu Isuzu Buseworld'deki standında tam Novociti Volt ile CNG alternatif yoldan sıra Citiport 12 ve Grand Toro modellerini de yapacak.

Anadolu Isuzu, bu yıl standında modern dünya kentlerinin değişen pazar ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda geliştirdiği tam elektrikli ve CNG yakıt sistemine sahip modellerini daha da öne çıkartıyor. Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan konuyla ilgili değerlendirmesinde şunları söyledi: “Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu olarak dünya otobüs üretim endüstrisini ve kurumsal müşterileri bir araya getiren önemli bir sektörel platform olan Busworld 2022 fuarındaki yerimizi bu yıl da alıyoruz. 

 

Anadolu Isuzu olarak ürettiğimiz midibüs ve otobüsleri 45 ülkeye ihraç ediyor, dünyada büyüme hedefimiz doğrultusunda mevcut yurt dışı pazarlardaki varlığımızı güçlendirirken yeni pazarlara açılıyoruz. Bu yıl Busworld fuarında modern kentlerin talep ettiği çevreci, konforlu ve güvenli modellerimizle yer alıyoruz. İlk ihracatını geçen yıl Fransa’ya gerçekleştirdiğimiz tam elektrikli NovoCITI Volt ve ‘Yılın Sürdürülebilir Otobüsü 2022’ ödülünün sahibi olan Kendo / Interliner CNG alternatif yakıtlı otobüslerimizin fuar katılımcılarının büyük ilgisini çekecek özelliklere sahip.”

 

Busworld 2022, seçenek olarak 1971'den beri büyük şehir endüstri sektörünün en B2B bölümünden olarak şehir ve midibüs biri ile bu sektörler ile ilgili parçalar, aksesuar, göz ve hizmetleri sunan araçları sunanlardan oluşan en büyük arazileri tercih ediyor. Busworld Türkiye 2022, İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy'de 26-28 Mayıs 2022 düzenleme İstanbul'da yapılacak.