Suzuki Vitara’da Nisan ayına özel fırsat

KAMPANYALAR / 2019-04-22 20:02:55

Şehirde ayrı doğada ayrı kullanım avantajları sunan ve geçtiğimiz yıl Türkiye’nin kendi sınıfında en çok tercih edilen SUV modeli olan Suzuki Vitara, yeni fırsatlarla macera tutkunlarının karşısına çıkmaya devam ediyor. Nisan ayında ÖTV ve hurda teşviğine ek olarak 0 faizli kredi avantajı ile tercih edilebilen Vitara, Suzuki yetkili satıcılarında özel fırsatlarla otomobil severleri bekliyor. 

 

Suzuki’nin üstün sürüş keyfi sunan SUV modeli Vitara’da cazip alım seçenekleri yer alıyor. Suzuki Vitara, Nisan ayında da ÖTV ve hurda teşviğine ek olarak 0 faizli kredi avantajı ile yeni bir SUV sahibi olmayı hedefleyenlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Üstelik Suzuki Vitara modelleri için yetkili satıcılarda müşterileri çok özel fırsatlar bekliyor.

Euro NCAP’ten 5 yıldız alan Vitara’da yokuş kalkış desteği ve eğim iniş kontrol sistemi gibi elektronik yardımcılar sürüş güvenliğini desteklerken, radar fren destek sistemi ve adaptif hız sabitleme sistemi gibi pek çok yeni güvenlik unsurları da Vitara’nın iddiasını ortaya koyuyor. Suzuki DNA’sının işlendiği gelişmiş dört tekerlekten çekiş sistemi Allgrip 4x4 sistemi sayesinde Vitara, zorlu arazi şartlarıyla kolayca başa çıkabilirken, sürüş koşullarına uygun olarak dört farklı sürüş modunu da sürücüsüne sunabiliyor. Ayrıca Vitara’da tam 10.1 inç boyutundaki dokunmatik multimedya sistemi, navigasyon, Bluetooth ve USB girişi özellikleri tüm versiyonlarda standart olarak sunuluyor. 

 

Her biri yüksek yakıt verimliliğine sahip iki adet benzinli motor seçeneği kullanılan Suzuki Vitara’da 1,6 litrelik VVT benzinli motor, 6000 d/dak’da 120 HP güç ve 4400 d/dak’da 156 Nm tork üretirken, 1,4 litrelik Turbo Boosterjet benzinli motor ise 140 HP güç ve 220 Nm tork üretiyor. Her iki motor seçeneğinde de yeni nesil 4x4 Allgrip teknolojisiyle 4 farklı sürüş keyfi yaşatan SUV, sürüş koşuluna bağlı olarak 2 çeker ve 4 çeker kullanım imkânı da veriyor.