Fiat'ın tüketiciye desteği devam ediyor

KAMPANYALAR / 2019-09-09 10:35:24

Fiat, tüketiciye olan desteğini Eylül ayında da sürdürüyor. Ay boyunca geçerli olacak satış kampanyasında, Egea Ailesi ve Panda modellerinde 11 bin TL’ye varan özel ÖTV desteği otomobil severleri bekliyor. 

 

Türkiye’nin en çok tercih edilen markası Fiat, Egea Ailesi’nde ve Panda modellerinde uyguladığıÖTV desteği kampanyasını sürdürüyor. Tüketiciye desteğine ara vermeden devam eden Fiat’ın Eylül ayında geçerli olacak kampanyasında, hurda teşviki ve ÖTV desteğiyle birlikte Egea Sedan 73 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla, Fiat Egea Hatchback ise 87 bin 400 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Bunlara ek olarak Fiat Egea Ailesi’nden Mirror, Lounge, S-Design ve Sport versiyonlarını tercih edenotomobil severler,Fiat Yol Arkadaşım Connect teknolojisine ücretsiz olarak sahip olabiliyor.

 

69 BİN 900 TL’YE PANDA FIRSATI

Fiat’ın Eylül ayı boyunca sunduğu ÖTV desteği; kompakt boyutları, çevikliği ve göz alıcı renk seçenekleriyle dikkatleri çeken Panda’da da geçerliliğini koruyor. Şehrin yeteneklisi Panda, ÖTV desteği ve hurda teşvikiyle birlikte 69 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.Fiat Panda, 5 kapılı olmasısayesinde yolcularına ferah vegeniş bir yaşam alanı sunuyor.Panda’nın kaputunun altında ise rüştünü ispatlamış1,2 litrelik 69 HP gücünde yüksek verimliliğe sahip benzinli Fire motor görev yapıyor.