DS 3, mest edecek

GÜNCEL / 2019-06-17 12:16:28

DS 3 Crossback, konfor, teknoloji, huzur ve zarafet açısından çıtayı oldukça yükselterek markaya yeni bir yükseliş kazandıran DS 7 Crossback'in ardından, 250.000TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

 

Yavuz MÜFTÜOĞLU

 

DS 3 Crossback'in yeni oranları ve heykelsi tasarımı, modelin zarif sunumunu ve kendine özel inovasyonlarıyla ve dikkat çeken görüntüsüyle Türkiye'de satışa sunuldu.DS 3 Crossback, keşfedilmemiş noktaları ortaya çıkararak kuralları yeniden yazıyor. Yenilikçi ve avant-garde tarzının yanı sıra bu çerçevedeki bir otomobil için benzeri görülmemiş bir teknoloji seviyesine sahip olması nedeniyle, çağdaş otomotiv pazarında bir öncü olarak öne çıkıyor. Model aynı zamanda oldukça etkili olan kendi kişiliğini ortaya koyarak markanın tasarım ruhuna tümüyle uyum sağlıyor.

DS Automobiles Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç, "Sektördeki en iyi ustaların çalışmalarını; tasarımcılarımızın ve mühendislerimizin yenilikçiliği ve yaratıcılığı ile birlikte sergileme amacıyla hareket eden DS için, yenilik yapmak ve sınırları zorlamak pek olağan dışı sayılmaz.Müşterilerimizde heyecan uyandıran otomobiller tasarlama ilkesiyle ilerliyor, bunun mükemmel bir örneği olarak DS 3 Crossback’i sunuyoruz" dedi. Anaç,DS 3 lansman toplantısında, şunları söyledi: "Size her sene yeni bir otomobilin piyasaya sürüleceğini müjdelemiştim. DS 7 Crossback’ten sonra DS 3 Crossback’in Türkiye tanıtımı ile  bu sözümüzün arkasında duruyoruz.

Otomobil dağıtımına yönelik modern yaklaşımımız, müşterileri DS STORE’lar aracılığıyla dijital sürecin merkezine yerleştiriyor. Dolayısıyla, “Avant-garde Ruh” imzamıza sadık kalıyor, ayrıcalıklı hizmet arayışı içinde olan müşterilerin güvenini kazanmayı amaçlıyoruz" dedi. Anaç ayrıca, DS 3 Crossback'in direksiyonuna geçtiğiniz anda, bir otomobilin sizi hala ne kadar şaşırtabileceğini ve sürücülere bu kategoride eşi görülmemiş yeni bir konfor ve performans düzeyi getirebileceğini fark etmenizi sağlayacak" şeklinde konuştu.